Rolety   » Drzwi zewnętrzne   » Drzwi wewnętrzne   » Bramy garażowe   » Okna dachowe   » Okna PCV   »
Ogrodzenia panelowe   » Ogrodzenia siatkowe   » Ogrodzenia frontowe   » Balustrady   »

Okna PCV

Trwałość na lata
Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują bezproblemowe użytkowanie okien przez wiele lat. Konstrukcja profili uniemożliwia przedostawanie się wody do komory głównej, a więc zapobiega korozji wzmocnień. Z kolei 20 milimetrowy wrąb szybowy zapewnia optymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.

Estetyka i funkcjonalność
Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza. Ale profile Arcade to nie tylko wyjątkowa estetyka. To także bardzo dobre parametry termoizolacyjności i dźwiękochłonności oraz bezpieczeństwo i najwyższa funkcjonalność. Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego.

Kolorystyka
Okna wcale nie muszą być białe. Ich kolor można dobrać tak, aby współgrał z kolorami otoczenia, elewacji i wnętrza. Profile Arcade dostępne są w 6 standardowych wersjach kolorystycznych oraz w 18 kolorach specjalnych.

Nasza firma oferuje okna, w których stosuje się  profile w tzw. technologii bezołowiowej. Oznacza to, że w procesie produkcji zamiast tradycyjnych stabilizatorów ołowiowych wykorzystano stabilizatory wapniowe. I jest to bardzo wymierny wkład w ochronę środowiska naturalnego.

Copyright © 2016 GERDI / INSTALMET

Biuro GERDI / INSTALMET: ul. Władysława Broniewskiego 11, 55-100 Trzebnica